2020 yılında tarafımızdan kurulan İMG20 İLETİŞİM’in ana ilkesi ;

Ülkemizde ve dünyada kendini kanıtlamış beyaz eşya sektöründe lider olmuş markaları bir çatı altında toplamak ürün ve hizmet çeşitliliğini sağlamak ve “YÜKSEK KALİTE UYGUN FİYAT” ilkesinden çıktığımız yolda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak

Elektronik, Küçük ev aletleri, Yapı Market, Spor & Outdoor, Süpermarket ve yüzlerce çeşit ürünü fiyatları ne kadar acaba diye düşünmeden satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Mağazalarımızda müşteri memnuniyeti odaklı satış hizmeti vermekteyiz.

İMG20 İLETİŞİM, müşterileri ve tedarikçileri ile kurduğu güvene dayalı ilişkileriyle ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz
E-Ticaret sektörünün ihtiyaçlarını karşılayarak, inovatif yaklaşımlarla evrensel kalite ve standartlarda ürün üreterek, müşteri memnuniyetini, insan güvenliği ve sağlığını korumayı hedefler.

Vizyonumuz
Sürdürülebilir AR-GE faaliyetleri ile E-Ticaret sektöründe lider, müşteri – çalışan memnuniyeti ve sosyal sorumluluk anlayışıyla farklılıklar yaratarak, uluslararası pazarlarda prestijli marka olmaktır.

Değerlerimiz

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve diğer paydaşlarımızla sürdürülebilir büyüme sağlamak için;